O naší práci

Zajišťuje péči, kterou uživatelé nemohou získat žádným jiným způsobem a pomáhá rodinám v péči o jejich blízké, pokud ji nelze zajistit jinak. Služba je poskytována všude, kde to uživatelé požadují, tedy v jejich domácnostech i mimo ně tam, kde se uživatel potřebuje pohybovat.

Při sestavování individuálního plánu péče vycházíme ze životního příběhu uživatele služby.

Naše zásady

Individuální přístup – ke každému uživateli služby přistupujeme tak, aby podle svých možností a schopností s naší podporou zvládal uspokojování svých životních potřeb. Profesionálním přístupem vedeme uživatele k tomu, aby se sám aktivně podílel na řešení své nepříznivé sociální situace a pouze tam, kde mu jeho síly nestačí, poskytujeme kvalitně a spolehlivě podporu.

Ochrana práv - důsledně dbáme na to, aby naši uživatelé i přes svoji nepříznivou životní situaci nebyli kráceni na svých právech ani v běžných každodenních činnostech.

Podpora samostatnosti a nezávislosti na službě – s našimi uživateli se snažíme pracovat tak, abychom jim pomohli dosáhnout co nejvyšší míru soběstačnosti, kterou jsou schopní zvládnout.

Dobré vztahy mezi pracovníky a uživateli služby – při poskytování služby se snažíme o vytvoření přátelské atmosféry, která přispívá k dobrému životnímu pocitu uživatelů.

Zajímá vás náš postup?

Zde si můžete stáhnout dokument s popisem realizace

Kontaktujte nás

Zavolejte nám, nebo napište

+420 727 919 937
socialni@spolecnecesty.cz
ucetni@spolecnecesty.cz
Hurdálkova 147, Náchod 547 01
Spisová značka: L 4673 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové
Děkujeme za zprávu!
Něco se nepovedlo, zkontrolujte údaje a zkuste to znovu.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.